Yasal Uyarı

Web sitemizdeki içerik ve bilgiler büromuz tarafından sadece genel bilgilendirme sağlamak amacıyla sunulmakta olup, Türkiye Barolar Birliği’nin Mesleki Kurallar ve Reklam Yasağı Hakkındaki Yönetmeliği’ne uygun olması amaçlanmıştır. Siteyi ziyaret edenler, yasal uyarıdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

İnternet sitesinde sunulan bilgi, belge veya bildirimler hiçbir koşul ve surette hukuki görüş, tavsiye niteliği taşımaz, reklam veya başkaca ticari bir amaca hizmet etmemektedir ve bu veya başka bir amaçla ya da Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi bir amaçla kullanılamaz.

Büromuz, sitede sunulan bilgilerin yürürlükteki mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak doğru ve eksiksiz olduğu veya son yasal gelişmeleri yansıttığı veya düzenli olarak güncellendiği taahhüdünü vermemektedir. Dolayısıyla kişisel iş, işleminiz vb. için herhangi bir karar vermeden önce yetkili kişilerden danışmanlık hizmeti almak için başvurmanız gerekmektedir. Sitede yer alan bilgilerin veya sitenin kendisinin herhangi bir şekilde kullanılması, paylaşılması avukatlarımız ile müvekkil ilişkisi kurulduğu manasını taşımaz.

Sitenin ziyaretçileri sayfada yer alan bilgiler ile profesyonel hukuki destek almış olmazlar. Bu nedenle sadece buradaki bilgilere dayanarak herhangi bir tasarrufta bulunulmamalıdır. Tekin & Tuna, ziyaretçilerin büromuz avukatlarından profesyonel destek almaksızın sadece bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu internet sitesindeki bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Tekin & Tuna Hukuk Bürosu'na aittir ve yazılı muvafakat olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz. Büromuz tarafından açık şekilde yazılı olarak izin verilmediği müddetçe, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.